Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Albion Motors

on HYUNDAI, SUZUKI, RENAULT, ISUZU ning DACIA esinduste ametlik edasimüüja. Info eelnevalt nimetatud kaubamärkide ning Eestis müüdavate mudelite, nende varustuse ja hinnakirjade kohta on kättesaadav pealike esinduste koduleheküljel: www.topauto.ee ja www.citymotors.ee

Albion Motors teostab oma hoolduskeskustes kõik eelnevalt nimetatud sõidukite hooldust.

Albion Motorsi esindus asub Narvas aadressil Kerese 40G, kus Teid ootab professionaalne ning kliendisõbralik lähenemine. Esinduses on võimalik tutvuda müügil olevate sõidukite mudelitega. Samuti sõidukite müüki, liisingut, konsultatsiooni puudutavad küsimused saavad vastuse ja probleemid lahenduse tänu meie personalile. Meie kindlasti aitame Teid valida just Teile sobiliku mudelit, mis vastaks Teie soovidele.

Oleme pikaaegse ja professionaalse kogemusega autospetsialistid ning alati proovime jõuda iga kliendini, iga tema soovi ja mureni, et teda paremini mõista ja teenindada.

Broneeri teeninduse aeg

Regulaarne hooldus ning õigeaegne remont tagavad auto pikema kasutusaja ja turvalisema sõidu. Korraline hooldus aitab hoida remondikulud kontrolli all ning annab Teile meelerahu. Usaldage oma auto meie koolitatud tehnikute kätte.

Hoolduse aega saate broneerida helistades numbril +372 3569 330, +372 3569 335, saates e-kirja aadressil grigori@albionmotors.ee, jevgeni@albionmotors.ee või täites alloleva ankeedi.

Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel, et kokku leppida täpne kellaaeg ja kui Teie poolt sisestud kuupäeval ei ole võimalik hooldust teostada, siis ka antud kuupäevale lähim võimalik aeg.

Broneeri teeninduse aeg

Большое спасибо за ваше сообщение.

Tänan teid teate eest.

albionmotors.ee veebilehel kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Küpsistest loobumine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.